Dr Grzegorz Trębicki - angielski online. zajęcia zdalne przez skype (albo zoom)


Do wprowadzenia do oferty zajęć przez skype zachęciła mnie Słuchaczka, której spodobała się moja witryna, ale niestety ze względu na znaczną odległość (Luksemburg!) nie była w stanie uczęszczać na zajęcia osobiście. Spróbowaliśmy i okazało się, że wszystko działa znakomicie!

W istocie, w większości standardowych przypadków, jeśli tylko jakość połączenia na to pozwoli, skype sprawdzi się równie dobrze, co zajęcia "na żywo" - można w ten sposób nawet skutecznie przygotowywać się do egzaminu!

Jak to wygląda w praktyce? Wszelkie materiały do przygotowania dostarczam Ci mailem, a potem przedyskutowujemy je na zajęciach. Ty mi z kolei przesyłasz wypracowania do sprawdzenia, a ja Ci je zwracam z moimi uwagami, które następnie wspólnie omawiamy. Konwersacje, słuchanki - to również da się bez problemu zrobić przez skype.

Jeśli jesteś wstępnie zainteresowana/y:

1. Skontaktuj się ze mną mailowo lub telefonicznie. Jeśli wspólnie uznamy, że w Twoim przypadku można skutecznie prowadzić zajęcia przez skype/zoom, zaproponuję Ci wstępną strategię i...

2. Umówimy się na krótkie spotkanie przez skype/zoom (bezpłatnie i niezobowiązująca). Jeśli wszystko pójdzie dobrze zarówno pod względem technicznym jak i merytorycznym, ustalimy terminy dalszych spotkań.

3. Dopiero w tym momencie wpłacasz na podane konto wynagrodzenie za ustaloną ilość jednostek lekcyjnych (cena wynosi obecnie 120 PLN za godzinę lekcyjną czyli 45 minut).

4. Zaczynamy wspólną naukę!

5. Jeżeli problemy techniczne miałyby w którymkolwiek momencie utrudnić lub uniemożliwić realizację kursu, zwracam Ci wszystkie pieniądze za niewykorzystane jednostki lekcyjne.

Serdecznie zapraszam!

 

Zobacz też/Na skróty:
szkoły językowe Kielce zajęcia indywidualne korepetycje konwersacje
szkoła języka angielskiego Kielce kursy do CAE
szkoły języka angielskiego Kielce
szkoła języka angielskiego Kielce kursy do FCE
nauka j. angielskiego Kielce przygotowanie do Proficiency
szkoła języka Kielce certyfikaty językowe
kursy językowe Kielce angielski dla firm
nauka języka angielskiego Kielce - kursy gramatyczne
kursy języka angielskiego Kielce - przygotowanie do egzaminu TOEFL
angielski lekcje prywatne Kielce