Rekomendowane szkoły językowe - Kielce

lekcje próbne

 

Uwaga! Poniższa rekomendacja nie jest, oczywiście, ani w pełni obiektywna ani do końca bezstronna, jako iż w taki czy inny sposób jestem zaangażowany w pracę wymienych poniżej szkół, do czego uczciwie się w tym momencie przyznaję:)

Szkołę English 4 You! polecam wszystkich tym, którzy sprawnie i szybko chcieliby się nauczyć komunikacji w języku angielskim. Główna specjalność tej szkoły to nauczanie języków obcych przy użyciu metod bezpośrednich (najnowocześniejsza z nich to Direct English, która zastąpiła niegdyś bardzo popularnego Callana), kursy dla młodziezy, w tym przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego oraz maturalnego. Siedziba główna szkoły języków obcych English 4 You! znajduje się w Kielcach ale szkoła posiada również swoje oddziały, między innymi w Końskich, Pińczowie, Busku, Staszowie, Włoszczowie, Piekoszowie, Chęcinach i Suchedniowie.

Oferta Prestige School of English jest nieco bardziej wyspecjalizowana. Oprócz kursów ogólnojęzykowych metodą komunikatywną kontekstową, prowadzimy kursy przygotowujące do egzaminów z języka angielskiego, kursy z zakresu języka specjalistycznego (Business English, angielski dla prawników, angielski dla lekarzy, angielski dla branży turystycznej), konwersacje oraz zajęcia indywidualne. Oferujemy także szkolenia z języka angielskiego dla firm i instytucji w Kielcach i okolicy.

Z kolei English Fun to wyspecjalizowana szkoła języka angielskiego wyłącznie dla dzieci od 4 do 12 roku życia, logistycznie współdziałająca ze Świętokrzyską Szkołą języków obcych. English Fun zajmuje się również organizacją zajęć z języka angielskiego w przedszkolach oraz szkołach podstawowych.

 

Na skróty:

 

Oferta szkoły języków obcych English 4 You (Kielce, Końskie, Pińczów, Włoszczowa, Busko-Zdrój, Suchedniów, Piekoszów, Chęciny):

Jak wreszcie nauczyć się mówić po angielsku? - artykuł przekonywujący do zalet metod bezpośrednich w nauce języka angielskiego.

Matura - język angielski - kursy przygotowujące do matury z języka angielskiego zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym.

Organizacja zajęć z języka angielskiego w przedszkolach - kursy dla maluchów przeprowadzane na miejscu, na zlecenie przedszkola bądź samych rodziców.

 

Oferta szkoły języka angielskiego Prestige School of English Kielce:

Kursy ogólnojęzykowe - oferta kursów języka angielskiego metoda komunikatywno-kontekstową dla dorosłych i młodzieży.

Konwersacje - specjalistyczne zajęcia konwersacyjne z języka angielskiego, prowadzone w małych grupach na poziomie średniozaawansowanym i zaawansowanym.

Business English - zajęcia grupowe z angielskiego biznesu, kompatybilne z formatem egzaminu TOEIC

Kursy specjalistyczne - kursy z zakresu specjalistycznego języka angielskiego, jak angielski w medycynie, angielski prawniczy czy angielski techniczny.

 

Oferta szkoły języka angielskiego dla dzieci English Fun (Kielce, Końskie, Pińczów, Włoszczowa, Busko-Zdrój, Suchedniów, Piekoszów, Chęciny):

Darmowe lekcje próbne - przyjdż i zobacz! - w szkole języka angielskiego dla dzieci English Fun Twoja pociecha może skorzystać z darmowych lekcji próbnych, po których zadecydujesz czy chcesz zapisać ją na kurs.

Dlaczego uczyć dzieci języka angielskiego w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym??? - przeczytaj artykuł o zaletach wczesnego rozpoczynania nauki języka angielskiego.

 

 

Zobacz też/Na skróty:
szkoły językowe Kielce zajęcia indywidualne korepetycje konwersacje
szkoła języka angielskiego Kielce kursy do CAE
szkoły języka angielskiego Kielce
szkoła języka angielskiego Kielce kursy do FCE
nauka j. angielskiego Kielce przygotowanie do Proficiency
szkoła języka Kielce certyfikaty językowe
kursy językowe Kielce angielski dla firm
nauka języka angielskiego Kielce - kursy gramatyczne
kursy języka angielskiego Kielce - przygotowanie do egzaminu TOEFL
angielski lekcje prywatne Kielce